Gra miejska - Odkryj Dolne Miasto i Stare Przedmieście!

termin

11 września

godz. 12.00-15.00

(czas przejścia gry ok 1.5-2h)


miejsce

start gry: Punkt Info, róg ul. Wróblej i Toruńskiej


Do udziału w grze miejskiej zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać Dolne Miasto oraz Stare Przedmieście, dobrze się przy tym bawiąc. Grę najlepiej realizować w grupach 2-6-osobowych, przy czym dzieci powinny znajdować się pod opieką osób dorosłych. Gra przewiduje przemierzanie sporych odległości - zalecamy wyposażyć się w wygodne obuwie!

Rozpocznij podróż w zabytkowym tramwaju i ułóż swoją własnę trasę, posługując się przygotowaną mapą. W poszczególnych punktach będą na Ciebie czekać rozmaite zadania i łamigłówki, nawiązujące do znanych miejsc, postaci oraz wydarzeń z przeszłości sąsiadujących ze sobą części Śródmieścia. Rozglądaj się uważnie i chłoń ich klimat, ale miej na uwadze, że liczy się czas - w przypadku remisu punktowego, wygra ta drużyna, która ukończy grę szybciej.

Odbierz pakiet startowy w punkcie Info, znajdującym się na rogu ul. Wróblej i Toruńskiej i rozpocznij zabawę. Czas potrzebny na przejście gry to ok 1.5-2h, pamiętaj jednak aby wrócić do Punktu Info najpóźniej o 15 - wtedy kończymy grę. Na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda!