Full Moon Pole Dance & Stretching Studio

termin

11 września

13.00-16.00


miejsce

ul. Żabk Kruk 14


Full Moon Pole Dance & Stretching Studio to kreatywna i otwarta na ruch przestrzeń w samym sercu Gdańska. Studio oferuje zajęcia sportowe oraz taneczne dedykowane kobietom. Jesteśmy przekonani, że to jedyna z tegorocznych lokalizacji, w której powierzchnia luster sięga 50 m2!

Szkoła składa się z czterech wydzielonych pomieszczeń, w tym z sal moonlight i stardust, w których znajdują się pionowe drążki do ćwiczeń. Pole Dance to wymagający sport zarówno fizycznie jak i przestrzennie. Dlaczego? Tego dowiecie się od właścicielki szkoły, która samodzielnie zaprojektowała zarówno funkcjonalne rozmieszczenie wszystkich elementów, jak i wystrój wnętrza. Iga włożyła w to miejsce całe swoje serce po to, aby każdy poczuł się na Księżycu swobodnie i bezpiecznie. Na pewno pomogły w tym ukończone przez nią studia na kierunku Budownictwo oraz Architektura na Politechnice Gdańskiej :)

Studio znajduje się w budynku mieszczącym dawniej Gdańskie Zakłady Elektroniczne “UNIMOR” produkujące między innymi telewizory. Pod tym samym adresem znajdziecie też eksperymentalne wydawnictwo, studio fotograficzne oraz pracownię artystyczną!

Gorąco zapraszamy do Full Moona w festiwalową niedzielę!